Twój Punkt Ubezpieczeń

Twój Punkt Ubezpieczeń to prężnie rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, istniejąca od 2006 r. Z rynkiem ubezpieczeniowym związani jesteśmy od 2004 roku. Od początków naszego istnienia głównym zamysłem było stworzenie dla klientów jednego punktu ubezpieczeniowego, w którym będą mogli wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę interesującego ich ubezpieczenia. Dlatego wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów podpisaliśmy umowy z 30 najlepszymi ubezpieczycielami w Polsce.

Obecnie zaufało nam ponad 30 000 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych..

Posiadamy kilka prężnie działających biur w Skierniewicach, Sochaczewie i Łowiczu. Działamy również  na terenie całej RP  szczególnie w Łodzi, Krakowie, Garwolinie.

Ciągle doskonalimy swą wiedzę i standardy obsługi klienta. W niedalekiej przyszłości wdrożymy  dla wygody naszych Klientów dostęp on line do indywidualnych kont, dzięki którym 24 h na dobę będą mogli uzyskać informacje o stanie ich umów, wysokościach i terminach rat i końcach umów.

Posiadamy wygodny dla naszych Klientów system przypominania SMS-em lub emailem o kończących się umowach i zbliżających się ratach składek.

Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego często na życzenie klienta wcześniej uzgadniamy warunki, wyszukujemy najkorzystniejsze oferty i przygotowujemy umowy. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klienta. Jeśli ktoś oczekuje w kolejce, w naszych biurach zawsze może umilić sobie czas filiżanką kawy czy herbaty, a także poczytać aktualną lokalną prasę.

W razie szkód naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności.

Sami również posiadamy polisę OC Multiagenta opiewającą na  1 250 618 EURO na jedno i 1 875 927 EURO na wszystkie zdarzenia.

Zapraszamy do naszych biur !

Skierniewice >>>

Łowicz >>>

Sochaczew >>

Nasze Atuty

  • Pracujemy dla Państwa od 2006 roku

  • Zaufało nam ponad 30 0000 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych.

  • Otworzyliśmy dla Państwa prężnie działające biura w Skierniewicach, Łowiczu i Sochaczewie oraz punkty obsługi w Krakowie, Otwocku oraz w Łodzi

  • W razie potrzeby dojeżdżamy do Klienta

  • Posiadamy wygodny system przypominania SMS-em lub emailem o kończących się umowach i zbliżających się ratach składek

  • W przypadku szkód naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności

  • Posiadamy polisę OC Multiagenta opiewającą na  1 250 618 EURO na jedno i 1 875 927 EURO na wszystkie zdarzenia.

 
SKIERNIEWICE
ŁOWICZ
SOCHACZEW
KRAKÓW