Nasze i Twoje punkty Obecnie zaufało nam ponad 17000 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych. To dla nich otworzyliśmy kilka prężnie działających biur:

Twój Punkt Ubezpieczeń - oferta

Szanowni Państwo! Jesteśmy agencją ubezpieczeniową współpracującą z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi obecnymi na polskim rynku (PZU, Warta, Allianz, Hestia, Uniqa, Interrisk, Compensa, HDI Asekuracja i inne).

Korzyści Współpraca z nami to przede wszystkim wymierne korzyści dla Państwa i Państwa firm:

Jak działamy? W trakcie spotkania nasi pracownicy zbierają informacje konieczne do oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Na tej podstawie przygotowywane są propozycje zakresu ubezpieczenia i składek z różnych firm ubezpieczeniowych. Po rozpatrzeniu, z naszą pomocą, zalet i wad przedstawionych ofert, Państwo wybierają najkorzystniejszą dla swojego przedsiębiorstwa, zapewniając sobie maksymalną ochronę przy możliwie minimalnej składce.

Serwis Ubezpieczenie firmy to zazwyczaj proces złożony, rozciągnięty w czasie i wymagający obsługi. Aby sprostać temu wyzwaniu wyznaczamy pracownika, którego zadaniem będzie między innymi:

Koszty naszej usługi Nie obciążamy Klientów żadnymi opłatami za przygotowanie ofert, czy późniejszy serwis ubezpieczeniowy. Nasze firma wynagradzana jest na takich samych zasadach jak agent ubezpieczeniowy – płaci nam firma ubezpieczeniowa, której ofertę wybrał Klient.

Nasza dewiza działania Naszą pracę traktujemy jako zawód publicznego zaufania, dlatego staramy się tworzyć profesjonalną obsługę opartą na wiedzy i doświadczeniu zawodowym. W naszej działalności opieramy się na:

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Ewa Zakrzewska
Prezes

tel. 0 691 71 88 99
e-mail: ezakrzewska@tpu.com.pl