Nasze i Twoje punkty Obecnie zaufało nam ponad 22500 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych. To dla nich otworzyliśmy kilka prężnie działających biur:
zdjęcie pani prezes

Twój Punkt Ubezpieczeń

Twój Punkt Ubezpieczeń to prężnie rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, istniejąca od 2006 r. Z rynkiem ubezpieczeniowym związani jesteśmy od 2004 roku. Od początków naszego istnienia głównym zamysłem było stworzenie dla klientów jednego punktu ubezpieczeniowego, w którym będą mogli wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę interesującego ich ubezpieczenia. Dlatego wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów podpisaliśmy umowy z 30 najlepszymi ubezpieczycielami w Polsce.

Obecnie zaufało nam ponad 22500 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych.

Posiadamy kilka prężnie działających biur w Skierniewicach, Sochaczewie i Łowiczu. Myślimy o kolejnych filiach w Warszawie i Żyrardowie.

Ciągle doskonalimy swą wiedzę i standardy obsługi klienta. W nie dalekiej przyszłości wdrożymy System Automatycznej Informacji Głosowej, dzięki temu 24 h na dobę będziemy mogli informować klientów o stanie ich umów, wysokościach i terminach rat.

Posiadamy wygodny dla naszych klientów system przypominania SMS-em lub emailem o kończących się umowach i zbliżających się ratach składek.

Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego często na życzenie klienta wcześniej uzgadniamy warunki, wyszukujemy najkorzystniejsze oferty i przygotowujemy umowy. W razie potrzeby dojeżdzamy do klienta. Jeśli ktoś oczekuje w kolejce, w naszych biurach zawsze może umilić sobie czas filiżanką kawy czy herbaty, a także poczytać aktualną lokalną prasę.

W razie szkód naszym klientom oferujemy bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności.

Sami również posiadamy polisę OC Multiagenta opiewającą na 1 250 618 EURO na jedno i 1 875 927 EURO na wszystkie zdarzenia.

Zapraszamy do naszych biur !