Nasze i Twoje punkty Obecnie zaufało nam ponad 17000 klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych. To dla nich otworzyliśmy kilka prężnie działających biur:
Twój Punkt Ubezpieczeń - Skierniewice

Al. Niepodległości 8
96-100 Skierniewice
Lokalizacja na mapie

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8-18
Sob: 10-14

tel. (0-46) 834 91 02
kom. 661 293 172
kom. 785 99 32 05
fax (0-46) 834 91 03

Ewa Zakrzewska - ezakrzewska@tpu.com.pl
prezes

Małgorzata Olszowa - molszowa@tpu.com.pl
kierownik oddziału

e-mail: skierniewice@tpu.com.pl


Twój Punkt Ubezpieczeń - Łowicz

osiedle Kostka 1
99-400 Łowicz
Lokalizacja na mapie

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-17

tel. (0-46) 830 03 11
kom. 695 99 26 56

Małgorzata Wojenka - mwojenka@tpu.com.pl
kierownik oddziału

e-mail: lowicz@tpu.com.pl


Twój Punkt Ubezpieczeń - Sochaczew

Al. 600-lecia 72C
96-500 Sochaczew
Lokalizacja na mapie

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-17


tel. 724-008-000

Beata Wadecka - bwadecka@tpu.com.pl
kierownik oddziału

e-mail: sochaczew@tpu.com.pl


Twój Punkt Ubezpieczeń - Kraków

tel. 660 521 815 (dojazd do klienta)